Kontenery typu VIP

Konstrukcja drewniana

 

Modułowe budynki drewniane wykonano w technologii kanadyjskiego szkieletu drewnianego. Są to segmenty biurowo-mieszkalne o znacznie wyższym standardzie niż kontenery typu PREMIUM.
O ich walorach użytkowych decyduje przede wszystkim powierzchnia – do 35m2, przy szerokości zewnętrznej 3,00m oraz znacznie lepsze parametry izolacyjności przegród zewnętrznych. Budynki te, przy zachowaniu komfortu użytkownika, można eksploatować w ekstremalnych warunkach klimatycznych, tj. w temperaturach od -40°C do +40°C.

 

kontenery-drewniane-szkic

 

 

Wykorzystując specyficzne walory kontenerów typy VIP, wykonujemy dla naszych klientów mobilne i stacjonarne osiedla pracownicze. Składają się na nie budynki o zróżnicowanym przeznaczeniu i funkcji użytkowej. Takie, jak: budynki biurowe, segmenty hotelowe wraz z pełną infrastrukturą (np. kuchnie, jadalnie, pralnie itp.) oraz pomieszczenia rekreacyjne. Jakość i solidność naszych budynków daje poczucie komfortu pracy i wypoczynku oraz bezpieczeństwa załogom firm, które zajmują się poszukiwaniem, bądź eksploatacją złóż bogactw naturalnych. Główne kierunki eksportu naszych osiedli to niezamieszkałe tereny Azji i Afryki, gdzie spotkać można ekstremalne warunki klimatyczne.

Oferujemy sprzedaż i wynajem

Skontaktuj się z naszym handlowcem:

Michał Konieczny

tel: +48 669 504 140

e-mail: mkonieczny@kan-bud.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy

 

Kan-Bud