Kontenery typu PREMIUM

Modyfikowane kontenery morskie

 

Kontenery typu Premium są to modyfikowane kontenery morskie 20 i 40 stopowe. Modyfikacja kontenerów polega na wykonaniu izolacji termicznej i akustycznej ścian, podłogi i dachu w taki sposób, aby można było eksploatować kontenery w ekstremalnych warunkach klimatycznych, tzn. w temperaturach od -40 ̊C do +40 ̊C. Dodatkowo, wykonujemy niezbędne instalacje np.: instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, IT, klimatyzację, itp. Wewnątrz kontenera montujemy wyposażenie w zależności od funkcji użytkowej kontenera.

Poniżej przedstawiono przykładowy układ kuchni z jadalnią.

szkic-premium

 

Kontenery typu Premium powstają na bazie kontenerów morskich i są modyfikowane w taki sposób, aby nie straciły one ich podstawowych walorów, takich jak:

  • możliwość łączenia w zestawy kilku bądż kilkudziesięciu kontererów,
  • możliwość piętrowania,
  • wykoszystanie standardowego transportu kołowego i morskiego, – duża odporność na uszkodzenia zewnętrzne.

Wykonujemy w nich mobilne i stacjonarne osiedla pracownicze. Zawierają one takie budynki jak: biura, kontenery techniczne, segmenty hotelowe wraz z pełną infrastrukturą (np. kuchnie, jadalnie, pralnie itp.) oraz pomieszczenia rekreacyjne. Jakość i solidność naszych obiektów dają poczucie komfortu pracy i wypoczynku oraz bezpieczeństwa załogom firm, które zajmują się poszukiwaniem, bądź eksploatacją złóż bogactw naturalnych. Osiedla wykonane przez Kan-Bud można spotkać na całym świecie. Nasze produkty doskonalne sprawdzają się również w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Oferujemy sprzedaż i wynajem

Skontaktuj się z naszym handlowcem:

Michał Konieczny

tel: +48 669 504 140

e-mail: mkonieczny@kan-bud.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy

 

Kan-Bud