O nas

Firma Kan-Bud Sp. z o.o. w Kąkolewie koło Leszna jest zakładem ze 100% kapitałem kanadyjskim, oferującym wynajem kontenerów oraz dostarczającym wysokiej jakości budynki modułowe. Firma powstała w kwietniu 1992 roku jako siostrzane przedsiębiorstwo spółki Northgate Industries Ltd. z siedzibą w Edmonton, Kanada. Kan-Bud Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz wynajmem modułowych zespołów kontenerowych różnego przeznaczenia. Firma ma ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze wykonawców wierceń konwencjonalnych oraz przedsięwzięć poszukiwań gazu łupkowego, budując dla nich bazę socjalną w formie przenośnych osiedli kontenerowych. Zaopatrywanie firm w budynki modułowe stało się jedną z naszych głównych specjalizacji.

 


Nasze realizacje są przystosowane do eksploatacji w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Stąd też, można je spotykać w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej i Południowej. Nasza oferta wynajmu kontenerów to idealna opcja dla przedsiębiorców realizujących swoje inwestycje za granicą. Na ponad 7 ha powierzchni, którą zajmują hale produkcyjne, magazyny, biurowce oraz budynki socjalne realizujemy ofertę skierowaną także do klienta krajowego. Prowadzimy sprzedaż i wynajem kontenerów biurowo-sanitarnych zarówno nowych jak i używanych, które stanowią nieodzowną bazę socjalną na wielu placach budów w całej Polsce. Jeśli szukasz rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje wynajem kontenerów oraz wznoszenie budynków modułowych, zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

 

MISJA FIRMY

Od 25 lat nieustannie budujemy wizerunek solidnego i lojalnego partnera w biznesie, zapewniając realizację aktualnych, jak również potencjalnych potrzeb i oczekiwań klientów w kraju i na świecie. „Konstruujemy przestrzeń”, mając na uwadze innowacyjne rozwiązania oraz ochronę środowiska naturalnego. Istotą misji naszej firmy jest ciągły wzrost jakości naszych produktów i usług w zakresie dostarczania modułowych budynków rożnego przeznaczenia oraz rozwój indywidualny każdego z naszych pracowników w aspekcie zawodowym, intelektualnym i społecznym.

Nagrody i wyróżnienia

Zobacz listę

Certyfikaty

Zobacz listę

Sponsoring

Zobacz listę
Northgate